Piece, Kuchnie, Kominki

Podobno posiłki przygotowane na kuchni kaflowej smakują niepowtarzalnie. To wokół takie kuchni biło serce dawnych domostw: na niej przygotowano ciepłe potrawy i przetwory, to wokół niej gromadzili sie w poszukiwaniu ciepła wszyscy domownicy: grzejąc zmarznietę dłonie od rozgrzanych kafli. Teraz tradycja gotowanie na żywym ogniu powraca,  a kuchnie i piece kaflowe mają dobry wpływ na nasze zdrowie. Oferowane piece kuchenne i pokojowe wykonujemy z myślą o ich funkcji: grzewczej, ozdobnej, do przygotowawania posiłków. 

Często stosowanym rozwiązaniem jest połączenie kuchni kaflowej, na której można gotować i pieca z płaszczem wodnym zasilającego kaloryfery/podłogówkę w całym domu – z bojlerem. 


piece kaflowe

(wróć do góry)

Zdunex wykonuje piece kaflowe do kuchni i pokojów: od projektu, poprzez dobór i sprzedaż materiałów po samą budowę. 

Niektóre poniższe piece kaflowe zostały wykonane w oparciu o projekty kaflarni Zygmunta Kuliga.

W wykonywanych prez Zdunex piecach kaflowych stosujemy również płaszcze wodne . Nasze piece mogą być wyposażone w dwa paleniska lato - zima.

Tradycja od 1932 roku 

kuchnie kaflowe

(wróć do góry)

Pieco - Kominki

(wróć do góry)

Prezentujemy tutaj pieco kominki i kominki akumulacyjne : funkcja grzewcza jest zapewniona dzięki wkładowi szamotowemu oraz możliwości zastosowania nadmuchu lub płaszcza wodnego

Copyright © 2020 Zdunex | realizacja: smartprojects.pl